• Bombax

 Bombax Nedir? Bombax İçeriği Nedir? Bombax Siparişi Nasıl Verilir?


Bombax kilo aldırıcı içerisinde kudret narı, karbonhidrat ve proteinler bulunduran kilo almaya yarayan toz olarak satılan gıda takviyesidir. Bombax kullanıcıları günde 2 kez kullanmaları yeterlidir. İştah açmaya yaramakla beraber içerisinde barındırmış olduğu karbonhidrat ve proteinler sayesinde kilo almanıza yardımcıdır. Eğer çok fazla kiloya ihtiyacınız var ve sporcuysanız 2 kutu kullanım yaptıktan sonra 1 ay ara vermeniz gerekir, aksi taktirde vücudunuz alışkanlık gösterebilir, bu sebeple de kilo almanız yavaşlayabilir.

Bombax kullananların yorumları, genellikle bakacak olursak sporcuların kullanmasından dolayı sporcuların yorumlarına bakacak olursak direk kasa çevirmelerinden kaynaklı vücutlarından dolayısıyla da bombax kilo aldırıcı dan oldukça memnun kalmaktadırlar.

Bombax kullanımını anlatacak olursak, günde 2 kez 1 su bardağı su, meyve suyu yada sütün içerisine 1 tatlı kaşığı karıştırarak, yemeklerden sonra tüketmeniz gerekmektedir, bu işlemi günde 2 kez yani sabah ve akşam yemeklerinden sonra yapmanız daha etkili olmasına olanak sağlayacaktır.

Bombax siparişi için bu siteyi tercih edebilirsiniz, fabrikadan direk satış yapmaktayız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Bombax

  • 49,00TL


Etiketler: bombax, bombax kilo aldırıcı, bombax sipariş, bombax satın al, bombax fiyatı, bombax içeriği, bombax yorumları, bombax resmi satış sitesi